День Святого Миколая

 До дня Святого Миколая (19.12.2016) в Шевченківському професійному аграрному ліцеї пройшла загальноліцейна лінійка. Її організувала та провела викладач Гаврилейченко Валентина Миколаївна разом з бібліотекарем разом з учнями навчального закладу.

 У міні-спектаклі юні аматори розповіли про життєвий шлях Чудотворця та про його діяння, ознайомилися зі славними традиціями українського народу, переглянули презентацію.

   Глядачі отримали солодощі від Миколая.

   В це свято не залишилися без уваги й особлива категорія учнів-сироти. Вони також отримали подарунки до Нового року та Дня Святого Миколая.

Міжнародний день відмови від паління

17 листопада 2016 року – Міжнародний день відмови від паління. Учнівське самоврядування Шевченківського професійного аграрного ліцею провели акцію «Я не палю і мені це подобається». Учні виготовили бейджики, які вручили всім охочим. Також були відвідані виховні години, які пройшли під гаслом «Палінню-НІ!». Під час заходу учні навели аргументи проти паління та провели опитування серед хлопців та дівчат. До акції долучились педагоги навчального закладу.

Екскурсія до міста Харків

В рамках проекту «Вчимося життю», 19 вересня 2016 року учні Шевченківського професійного аграрного ліцею здійснили екскурсійну поїздку в місто Харків. Учні відвідали ЕКО-парк, парк Горького, розважальний комплекс «Караван». Хлопці та дівчата катались на атракціонах та  на ковзанах.

Закінчилась екскурсія відвідуванням шоколадної фабрики «Престиж». Дітям показали майстер-клас по виготовленню цукерок та зефіру і пригостили солодощами.

Стомлені, але сповнені позитивних вражень, учні повернулись додому.