70-річчя визволення України

28 жовтня 2014 року проведено урочистий захід на честь 70-річчя визволення України від фашистськихзагарбників. Тема: "Герої навічно у пам'яті народу".

На свято запрошені гості Цюрток В.М., голова Ради інвалідів Великої Вітчизняної війни; Василь'єва І.М., професор Харківської Академії міського господарства, статус-діти війни.

 

Захід пройшов на високому патріотичному рівні: виступи гостей, їх зворушливі спогади, вірші, пісні, відеосюжети, літературна виставка, колажі створили святкову атмосферу в учнів і педагогів ліцею.

Захід підготовила і провела викладач історії Дятлова Л.М. за активної участі учнівського самоврядування ліцею.

«Родинне свято» до дня Святого Миколая

19 грудня 2013 року відбулося свято до дня Святого Миколая, яке проходило у формі круглого столу «Родинне свято: у нас в гостях Святий Миколай».

Учні мали можливість почастуватися гостинцями від Святого Миколая, прослухати розповідь про історію свята та почути побажання від адміністрації училища. 

       28.11.2013 року в рамках  проведення тижня предметів біології та хімії було проведене інтелектуальне шоу "У хімічному королевстві".

       У підготовці та проведенні заходу  активну участь прийняли члени учнівського самоврядуваня. По закінченні заходу журі визначило команду переможців. Учасники отримали грамоти та були нагороджені пам'ятними призами.