Вперше в Краснокутському професійному аграрному ліцею пройшов конкурс на кращу аватарку навчальної групи. Конкурс викликав неабиякий інтерес серед учнів ліцею.

Будьмо єдині, не залишаймося осторонь!

Під таким гаслом пройшов благодійний ярмарок солідарності з солдатами АТО в Краснокутському професійному аграрному ліцеї, яка пройшла за ініціативи Ради лідерів.  Кожен працівник ліцею та учень з теплом душі та вірою у краще майбутнє взяли участь у „Ярмарку солідарності”. Ніби у вулику вирували емоції у фойє навчального корпусу, де продавалися вироби, зроблені власноруч: здоба та випічка, монети з колекції, вироби з бісеру, малюнки, листівки з державною символікою, краснокутські червоні яблука, кухонні серветки.

Передноворічне засідання Ради лідерів (органу учнівського самоврядування ліцею)

Свої таланти демонструють учні та педагоги у святковій новорічній шоу програмі "Зіркові дуети"

«Козацькими дорогами з козацькими стравами» – виставка гуртка „Кулінар” до свята Покрови

Конкурс проектів

 у Краснокутському професійному аграрному ліцеї

 

         Цікавим, захоплюючим і змістовним видався конкурс проектів, який пройшов у квітні 2013 року в Краснокутському професійному аграрному ліцеї. Креативний підхід, згуртованість демонстрували учні І курсу під час захисту проектів „Здоровим бути модно!”. Цікаві факти, фактори, що формують здоров’я демонстрували учні на сцені, а глядачі в залі могли бачити цікавий матеріал ще й на мультимедійному проекторі.

Актуальним, вражаючим був виступ учнів ІІ курсу під час конкурсу проектів „Чорнобиль – це набат і біль!”. Тема не залишила байдужими ні виступаючих, ні глядачів. Учні ІІ курсу продемонстрували високий рівень майстерності. Конкурс проектів, як і будь-який конкурс, мав своїх переможців. Ними стали учні груп Б-20 та Т-35, але з впевненістю можна сказати, що переможених у цьому конкурсі не було.