Кохання в житті Лесі Українки

3 березня 2016 року в актовій залі ЦПТО № 4 м. Харкова відбувся святковий захід з нагоди 145-річчя з Дня народження видатної української поетеси Лесі Українки за темою: «Кохання в житті Лесі Українки».

Під керівництвом Голови Ради учнівського самоврядування Славенко Василя, завідувачкою  бібліотекою  Дон Оленою Федорівною  разом із учнями  бібліотечного комітету  розкрили перед глядачами втаємничені сторінки із життя феноменальної жінки, яка свого часу сказала: «Я не завжди тямлю за що і через що я кого люблю… Не знаю і, скажу правду, знати не домагаюсь. Люблю і вже. Любов абсолютної справедливості не знає, але в тім її вища справедливість».

Під час заходу глядачам було запропоновано переглянути відео, а також насолодитися виразним читанням учнями  центру надзвичайно ніжних і хвилюючих поезій Лесі Українки про кохання.

 

Останні фарби осені

14 жовтня 2014 року в навчальному закладі відкрилася виставка учнівських композицій з рослин і квітів “Останні фарби осені”

Ініціатором цієї виставки був Шаталов Олександр — заступник Голови Ради учнівського парламенту. В заході прийняли участь групи І і ІІ курсу. Цікаві роботи представили учні: група №17 “Лесовий охоронець”, група №1 “Мереживо осінніх барв”, група №18 “Осінній вальс”, група №12 “Осіння казка” і інші.

Кожна група захищала свою композицію відповідаючи на такі запитання :

чому саме така назва, які природні матеріали використані для виготовлення композиції. Деякі групи представили широку презентацію роботи.

Обрання голови учнівського парламенту

1 жовтня 2014 року в ДПТНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 4 м. Харкова» пройшли вибори Голови Ради учнівського парламенту. Кандидатів було 12, всі вони були представниками від кожної групи І курсу.

Журі обрало Головою Ради учнівського парламенту Амбарцюмян Аллу — ученицю групи №21 з професії “Касир (у банку)”, заступником  Шаталова Олександра — учня групи №13 з професії “Кухар. Кондитер”.

Всі учні-кандидати  увійшли до учнівського парламенту і вже наступного дня приступають  до виконання своїх обов'язків.

Проведення спортивно-масового свята: День здоров'я

         В святі взяли участь 12 команд груп І курсу навчання. Кожна команда отримала маршрутний лист в якому було вказано 8 станцій, які потрібно пройти членам команди.

 

      Свято розпочалося о 13.00 годин. Відкрив свято директор центру Віктор Миколайович Кузнецов, він побажав учасникам справедливих перемог. Потім  кожна команда представила свою назву і девіз. Вболівальники кожної групи також отримали завдання — зробити листівку — колаж за темою : “Спорт в нашому житті”

 

         Змагання розпочалися...

 

 Грайлива музика лунала на спортивному майданчику протягом двох годин.

       На підсумкової лінійці було нагороджено 52 учні, 2 майстра виробничого навчання  - за кращу організацію групи, кращі репортери газет і найактивніші вболівальники.

12 жовтня в ЦПТО №4 відбулося засідання круглого столу

“Питання — Відповіді” за темою “Я в цьому світі” .

Організатором круглого столу були заступник директора з НвихР Коровкіна Лідія Сергіївна, практичний психолог навчального закладу Ніколаєнко Лілія Олександрівна, голова ради учнівського самоврядування Леонова Надія.

В засіданні прийняли участь учні першого курсу навчання. Протягом тижня в коридорі висіла скринька в яку учні кидали свої питання, які зараз їх турбують. У п'ятницю всі бажаючи зайняли свої місця в аудиторії для проведення круглого столу.

Серед питань більшість складала щодо взаємовідношень хлопців- дівчат, батьків — дітей, питання справжньої дружби, зради, недостача грошей та інше.

Учні отримали поради та пояснення від практичного психолога. Круглий стіл не був одностороннім, учні і самі намагалися знайти вірну відповідь, підказували. Круглий стіл був настільки відвертим, що учні побажали ще раз зустрітися.

 

 

Голова ради учнівського самоврядування                                   Н. Леонова

НОВОРІЧНЕ СВЯТО

27 грудня в Центрі професійно- технічної освіти №4 пройшло новорічне свято для учнів І та ІІ курсу навчання.

 Свято пройшло у формі  запрошення на Кабаре: “Чарівна першокурсниця”!

Участь приймало 12 учасниць — конкурсанток І курсу навчання за професіями:

  • ·        “Перукар”;
  • ·        “Офіціант. Бармен”;
  • ·        “Кухар. Кондитер”;
  • ·        “Художник розмалювання по- дереву”;
  • ·        “Агент з організації туризму”;
  • ·        “Кравець”;
  • ·        “Касир ( у банку)”

У програмі свята було представлено:

-       дефіле учасниць у новорічних костюмах “Конфеті”;

-       дефіле у  святкових нарядах;

-       візитка з професії “Я у професії”;

-       загальний танок “Ретро”;

-       відповіді на питання ведучих.

Прозвучали пісні українською, російською, англійською та французькою мовами у виконанні учнів центру.

Загалом у програмі взяло участь  89 учнів І курсу, які захищали учасниць у різних видах конкурсної програми і, як сказав директор навчального закладу Віктор Миколайович Кузнецов, підводячи підсумок конкурсу:

 “...я почувався дійсно запрошеним на виставу у кабаре...”

 

Голова Ради самоврядування                                       Леонова Надія