Учні училища прийняли участь у спортивно-профілактичному квесті для підлітків і молоді «Радість життя», приуроченому до Дня Захисника України

(13.10.2017)

З метою формування свідомого ставлення до власного життя і здоров'я молодих людей, а також профілактика ризикованої поведінки13 жовтня 2017 р. в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького відбувся Спортивно-профілактичний квест для підлітків і молоді «Радість життя», приурочений до Дня Захисника України. У квесті  приняла участь команда учнів ДПТНЗ «ХВПУСП»  «Енергія».

Організатор заходу - Благодійна організація «Харківський благодійний фонд «Парус» за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, У заході прийняли участь 5 команд від різних громадських організацій міста.

Нашій команді було потрібно швидко рухатися по визначених маршрутах парку і відповідати на питання про права дітей, профілактику залежностей, профілактику ВІЛ-інфекції та ін. Квест пройшов дуже цікаво у теплій дружній обстановці. Підсумком наполегливої роботи команди та групи  підтримки стало почесне 2-ге місце.

Тренінг «Я і колектив. У злагоді до успіху»

27.09.2017 в гуртожитку Харківського вищого професійного училища сфери послуг соціально-психологічною службою був проведений тренінг поліпшення соціально-психологічної адаптації дівчаток-першокурсниць до умов проживання в гуртожитку. Розроблений нами тренінг дозволяє стабілізувати психічний стан учнів, допомогти адаптуватись до нових умов проживання в гуртожитку, краще дізнатись про товариша по кімнаті та розширити знання про толерантність, яка сприяє розвитку врівноваженості, доброзичливості, доброти та уважного ставлення один до одного.

У процесі тренінгу розв’язувались наступні завдання:

-        сприяти розвитку групової згуртованості;

-        сприяти адаптації учнів до нових умов життя та навчальної діяльності, обумовлених початком навчання в училищі;

-        виявити уявлення про життя учнів в училищі;

-        сформувати навички продуктивного спілкування;

-        допомогти усвідомити власні потреби і мотиви;

-     підвищити самооцінку та віру у власні сили.

Відвідування музею видатних харків’ян

Першокурсники училища відвідали музей видатних харків’ян імені К.І. Шульженко, де ознайомились з експозиціями «Легенда естради Клавдія Шульженко», «Пісенна доля народного артиста СРСР харків’янина Ю. Багатікова». Для учнів була проведена цікава екскурсія, під час якої вони дізнались багато цікавого та нового для себе про видатних людей, життя і творчість яких пов’язана з нашим рідним містом.

Провести з першокурсниками просвітницько-культурний захід училищу допомогло підприємство «Золота миля» та його директор Бандурка Олександр Олександрович. Дякуємо їм за добрі справи.

Окрему подяку висловлюємо Отцю Юрію Української Православної церкви Київського патріархату за постійну підтримку молоді та небайдуже ставлення до духовного та культурного розвитку підростаючого покоління.

День Святого Николая

18.12.2015 День Святого Николая — это светлый и радостный праздник для детей и взрослых, его ждут с особой надеждой. В Харьковском высшем профессиональном училище сферы услуг к этому празднику готовились заранее. Администрацией училища были приобретены подарки для детей-сирот и сладости для учащихся 20-ти учебных групп училища. В организации праздника приняли участие и спонсоры училища – администрация Харьковского дрожжевого завода и руководство Торгового дома «Золотая миля». Уже второй год они оказывают помощь в приобретении кондитерских изделий для «сладкого стола».

Руководители кружков художественной самодеятельности подготовили свой подарок – большой праздничный концерт ко Дню Святого Николая. Театр мод «Шарм» (руководитель – Шихайло Виктория Анатольевна) устроил «Венецианский карнавал». Роскошные костюмы, маски создали особую праздничную атмосферу.

 

Волонтерство

17 грудня 2015 року ініціативна група учнів ДПТНЗ «Харківського вищого професійного училища сфери послуг» та волонтери відвідали військовий шпиталь медично-клінічного центру Північного регіону з метою привітання учасників АТО з днем Святого Миколая та наближаючимися новорічними святами. Аби ці свята відчули бійці АТО, які знаходяться у шпиталю на лікуванні.

Учні перед відвідуванням провели благодійну акцію в межах училища «Допоможем бійцям» та зібрали кошти на гостинці та солодощі для наших захисників. Оформили вітальні листівки з особистими теплими побажаннями. 

Благотворительный фонд "Надежда"

Уже не первый год наше училище и благотворительный фонд «Надежда» сотрудничают. 16.12.2015 года учащиеся первого курса льготного контингента получили помощь в виде теплых пальто. Участники мероприятия остались очень довольны.

 

Благодарим благотворительный фонд «Надежда» за оказание помощи и надеемся на дальнейшее сотрудничество!

Урок мужності в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг

День здоров’я в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг

6 листопада 2014 року учні і педагогічний колектив нашого училища дружно взяли участь в спортивному святі «День здоров’я», який був запланований і підготовлений заздалегідь. Усі учні прийшли в спортивній формі, з гарним настроєм і з планами на перемогу.

Зустріч з представниками Міського Центру «Довіра»

30 жовтня 2014 року у Харківському вищому професійному училищі сфери послуг відбулася зустріч з представниками Міського Центру соціальних служб для дітей, сімї та молоді «Довіра». Метою зустрічі було проведення бесіди на тему «Соціальна адаптація дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування до самостійного життя».

Урок мужності

28 жовтня 2014 року в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг в кімнаті бойової слави пройшов урок мужності «Шлях до перемоги», присвячений 70-річчю визволення України від фашистських загарбників. Перед початком уроку вихователі гуртожитку провели екскурсію і розповіли першокурсникам про бойовий шлях 15-ї Гвардійської Харківсько-Празької дивізії. В проведенні уроку мужності взяли участь члени ради гуртожитку та учасники пошукової групи «Подвиг». Урок завершився виконанням пісні «Перемога».

Позаурочний захід з пожежної безпеки в училищі

15 жовтня 2014 року з учнями Харківського вищого професійного училища сфери послуг був проведений позакласний захід з пожежної безпеки. Учням нагадали про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в училищі і гуртожитку, були переглянуті документальні і науково-популярні фільми про пожежі. Для закріплення знань була проведена тренувальна евакуація згідно з планами евакуації на випадок пожежі в гуртожитку.

День працівників освіти

   3 жовтня 2014 року у Харківському вищому професійному училищі сфери послуг святкували День працівників освіти. Учні привітали своїх наставників святковими стіннівками, прикрасивши ними стіни першого поверху, і букетами осінніх квітів, які вручали вранці біля вхідних дверей.

В кінці дня відбувся святковий концерт за участю колективів художньої самодіяльності.

Випускний вечір в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг

Випускний вечір в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг пройшов весело, організовано і красиво. В урочистій обстановці зустріло училище випускників 2014 року, їх наставників – майстрів, викладачів і вихователів, і почесних гостей. 

Захід, присвячений Дню захисту дітей

30 травня 2014 р. психологічною службою училища був організований та проведений «солодкий стіл» для наших учнів, який присвячувався Дню захисту дітей. Учасники заходу мали можливість поринути в історію свята та взяти участь у правовій вікторині за чашкою чаю і гостинцями. Звучали теплі слова привітання як від організаторів, так і від учасників цієї події. 

Героїзм і трагедія Карпатської України

15 травня у гуртожитку Харківського вищого професійного училища сфери послуг відбулась бесіда «Героїзм і трагедія Карпатської України». Учні з великою увагою та інтересом віднеслися до цієї теми.

 

Підготували та провели бесіду вихователі гуртожитку та старший бібліотекар Картавцева Наталія Вадимівна. 

Радіо-урок «Я – українець!»

13 травня 2014 року в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг відбувся радіо-урок «Я – українець!», метою якого було сприяння формуванню національної свідомості, усвідомлення своєї належності до рідної землі, народу, мови, історії, почуття патріотизму.

 

Підготували та провели радіо-урок майстри в/н і викладачі: Шаровкіна Валентина Анатоліївна, Афанасьєва Тетяна Олексіївна, Жук Галина Миколаївна, Котляр Галина Василівна, вихователь гуртожитку Прилепа Віра Миколаївна, старший бібліотекар Картавцева Наталія Вадимівна. 

Вітаємо Землянко Любов з перемогою у відкритому чемпіонаті світу по кемпо куміте і кемпо кобудо

Учениця Харківського вищого професійного училища сфери послуг Землянко Любов (група 6-13 «кравець») займається в Харківському спортивному клубі бойових мистецтв.

3 травня в Харкові у Палаці спорту відбувся відкритий чемпіонат світу по кемпо куміте і кемпо кобудо, в якому взяли участь молоді спортсменки із України, Японії, Білорусії, Росії, Азербайджану. Учасниця чемпіонату Землянко Любов посіла 1-е місце серед дівчат вікової категорії від 19 до 20 років по кемпо куміте і 2-е місце по лайт-контакту.

 

Педагогічний колектив, учнівський парламент та учні вітають Любу з цією перемогою і бажають їй подальших спортивних і творчих успіхів.

Ми славимо ім’я Великого Кобзаря.

Перемога у фестивалі «Профспілки Харківщини мають таланти», присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка

З метою виявлення та розвитку мистецьких надбань учнів та надання їм можливості реалізувати свій творчий потенціал та підвищення художнього рівня виконавської майстерності колектив театру-студії «Дзеркало» Харківського вищого професійного училища сфери послуг брав участь у фестивалі "Профспілки Харківщини мають таланти», присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка", який проходив у Харківському національному академічному театрі опери і балету ім. Н.В. Лисенка 14 травня 2014 року.

Концерт, присвячений Дню Перемоги 9 травня

     День Перемоги – особливе свято! Свято радості, щастя, сонця і добра, яке принесло мир на нашу землю.

  69-ту річниця Великої Перемоги в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг відзначили святковим концертом.

Участь у фестивалі «Модна епоха – 2014»

25 квітня 2014 року у комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся фестиваль дитячих театрів мод, модельних агенцій та театральних колективів «Модна епоха – 2014».

Театр мод «Шарм» Харківського вищого професійного училища сфери послуг взяв участь у цьому заході, продемонструвавши три колекції одягу: «Серце Тараса» (жіночій та чоловічий одяг в етнічному стилі), «Весняні барви» (жіночі сукні з трикотажу), «Сучасна Україна».

Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня

7 березня 2014 року в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня.

У цей сонячний весінній день на адресу прекрасної половини людства звучали теплі побажання, пісні, вірші, виступили танцювальні колективи і театр мод з показом нових колекцій одягу.

З нагоди свята були нагороджені грамотами Департаменту науки і освіти кілька співробітниць училища.

Також відбулось нагородження дипломами учасників училищного конкурсу фахової майстерності «Кравець 2 розряду»: 1 місце – Бакаленко Жаннета, 2 місце – Степанова Альона, 3 місце – Пуляєв Сергій.

Усіх жінок вітаємо зі святом і бажаємо всього найкращого!

Вечір «Тарас Шевченко – честь і слава України»

6 березня 2014 року в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг відбувся вечір «Тарас Шевченко – честь і слава України», присвячений 200-річчю від дня народження великого сина українського народу.

Виступили з доповідями вихователі Прилепа Віра Миколаївна («Виховання та самовираження учнівської молоді через творчість Т.Г. Шевченка») і Руденко Аліна Анатоліївна («Нас єднає Шевченкове слово»). Полум’яні вірші українського Кобзаря натхненно декламували учні гуртожитку. Була проведена літературно-музична композиція «Слово, пісня, душа Кобзарева, ви – окраса і суть мого життя».Завершився вечір переглядом кінофільму «Життя і творчість Т.Г. Шевченка».

 

Інформаційну підтримка вечора здійснювала бібліотекар Картавцева  Наталія Вадимівна. 

Акція «Я хочу бачити життя»

З 7 по 27 квітня 2014 року у Харківському вищому професійному училищі сфери послуг Всеукраїнським благодійним фондом «Від серця до серця» та за ініціативою учнівського парламенту була проведена 9-та благодійна акція під гаслом «Я хочу бачити життя» для допомоги дітям з вадами зору.

Метою акції було придбання відповідного медичного обладнання для обласної дитячої лікарні.

 

Дякуємо усім, хто взяв участь цьому суспільно важливому благодійному проекті за щире серце, велике бажання допомогти  дітям бачити світ і небайдужість до чужого горя.

Участь у фестивалі студентської моди «Весняні ластівки – 2014»

За традицією фестиваль молодіжної студентської моди «Весняні ластівки» пройшов в Українській інженерно-педагогічній академії 27 березня 2014 року.

 

Участь у фестивалі взяли ряд професійно-технічних навчальних закладів міста Харкова (училища № 40, 44, 38, 12). До фестивалю готувалися серйозно і ґрунтовно. В кожному училищі були розроблені та виготовлені нові сучасні молодіжні колекції. Таке нововведення прийшлося до смаку молоді, і учні із задоволенням демонстрували свою творчість. 

Концерт художньої самодіяльності «Дзвенять Кобзареві струни»

14 березня 2014 року в ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» відбувся звітний концерт художньої самодіяльності «Дзвенять Кобзареві струни» в рамках обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності. Концерт був присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.

Святковий новорічний концерт

25 грудня 2013 року в ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» відбувся концерт, присвячений новорічним святам. Учні та працівники училища обмінялися вітаннями з Новим роком та Різдвом Христовим. Звучали теплі побажання, пісні, вірші, танці, які відправили нас у подорож дитинства, казок та передсвяткового дійства.

Усіх учнів та співробітників училища вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим, бажаємо всього найкращого в новому році!

Новорічний «Голубой огонёк» в гуртожитку

Новорічний «Голубой огонек» зібрав в гуртожитку № 2 Харківського вищого професійного училища сфери послуг усіх бажаючих. В програмі вечора були виступи талановитих учнів, ігри, конкурси, новорічні вікторини та театралізовані вистави. Вела вечір чарівна ведуча, президент учнівського парламенту Лапенко Раїса. Для учасників конкурсів були підготовлені призи і солодощі. Вечір пройшов весело і організовано.

Випуск радіогазети, присвяченої Тижню права в ХВПУ СП

В Україні з 9 по 14 грудня проходить Всеукраїнський тиждень права, метою якого є усвідомлення усіма громадянами України своїх прав і обов’язків та вміння ними користуватись в повсякденному житті.

10 грудня, відбувся випуск радіогазети на тему «Права, свободи і обов’язки людини і громадянин».

Захід, присвячений Міжнародному дню інвалідів

3 грудня 2013 року в ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» відбувся виховний захід у формі бесіди з елементами тренінгу, присвячений Міжнародному дню інвалідів.

Метою заняття було виховання толерантного ставлення до осіб з обмеженими можливостями. Учні мали можливість прийняти участь в обговоренні проблеми інвалідності, інклюзивного навчання та запропонувати власні шляхи вирішення і покращення становища людей з особливими потребами в нашій країні.

Захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом

2 грудня 2013 року в ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» пройшла зустріч учнів з представниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Московського району Єрьоменко Ольгою Ігорівною, Севостьяновою Кристиною Сергіївною та Зіненко Максимом Володимировичем.

Захід був присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Учні прослухали лекцію на тему «Проблема та профілактика ВІЛ-СНІДу» та переглянули відеоматеріали з цієї теми і мали можливість отримати відповіді на свої питання.

Зустріч учнів з представниками Служби у справах дітей Московського району та Фонду спасіння дітей та підлітків України від наркотиків

26 листопада 2013 року в ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» відбулась цікава зустріч учнів групи 18-13 (професія «взуттьовик») з головним спеціалістом Сектору попередження правопорушень та дотримання законодавства щодо дітей Служби у справах дітей Московського району Управління служб у справах дітей Сидорчуком Віктором Миколайовичем та президентом Харківської міської суспільної організації «Фонд спасіння дітей і підлітків України від наркотиків» Миславською Іриною Борисівною.

25 листопада 2013 року в гуртожитку ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» пройшов вечір-реквієм «Розп’ята душа на хресті всевишньої печалі», присвячений Дню пам’яті жертв голодомору. 

 

Вечір-реквієм «Розп’ята душа на хресті всевишньої печалі»,
присвячений Дню пам’яті жертв голодомору

У вечорі взяли участь учні восьми професійно-технічних навчальних закладів. На завершення був переглянутий документальний фільм про голодомор. 

Училищний огляд-конкурс художньої самодіяльності

«Училище має таланти»

20 листопада в ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» пройшов огляд-конкурс художньої самодіяльності під девізом «Училище має таланти». Мета конкурсу – розкрити творчі здібності учнів, залучити їх до занять в гуртках художньої самодіяльності, навчити розуміти, любити і цінувати мистецтво. 

У конкурсі брали участь учні першого курсу. Огляд пройшов чітко, організовано, весело. І в цьому велика заслуга майстрів виробничого навчання, керівників гуртків і самих учасників. На огляді були представлені різноманітні програми і найбільш оригінальні жанри: авторські вірші, пісні, танці, гумористичні сценки, пантоміми.

В залі байдужих не було. Глядачі, вболівальники підтримували своїх учасників гучними оплесками.

Огляд показав, що в нашому училищі дійсно вчиться багато талановитої молоді.

Відкриття огляду-конкурсу художньої самодіяльності

Журі огляду-конкурсу

Демонстрація колекції вечірніх суконь

«Золота осінь»

театром мод «Шарм» – група 9-12 (кравець)

«Песенка весёлого парикмахера» – група 3-13 (перукар)

Співають учні групи 3-13 (перукар)

Спортивне свято «День здоров’я»
 під гаслом «Наше здоров’я в наших руках»

10 жовтня 2013 року в ДПТНЗ «ХВПУ СП» проводився «День здоров'я», учасниками якого стали учні різних груп. Мета заходу – організація активного відпочинку і пропаганда здорового способу життя серед учнів училища.

Святковий концерт художньої самодіяльності,
 присвячений Дню працівника освіти «Вклонюся вчителя своєму»

В концерті брали участь учні груп 8-13 «візажист, манікюрник», 28-13 «перукар», 7-12 «манікюрник, візажист, адміністратор», 9-13 «кравець», 7-13 «манікюрник, візажист, адміністратор», 18-13 «взуттьовик». За ініціативою Учнівського парламенту працівників училища було нагороджено жартівливими сертифікатами: «Вчитель усіх вчителів», «Золоте серце», «Титанічний труд»,  «Майстер золоті руки», «Невичерпне джерело енергії» та ін.

Випуск стіннівок до Дня Вчителя
 «Іде по сонячних світах через країну Знань мій вчитель»

4 жовтня 2013 року   з нагоди Дня працівників освіти учні привітали своїх педагогів святковими стіннівками, прикрасивши ними перший поверх училища.

Перший урок «Страницы бессмертия»

1 вересня 2013 р., після святкової лінійки, був проведений перший у цьому навчальному році урок з теми «Страницы бессмертия», присвячений 70-річчю визволення Харківщини від фашистських загарбників

Урочиста лінійка, присвячена Святу знань

1 вересня 2013 р., у неділю, в ДПТНЗ «ХВПУ СП» відбулося свято День знань. Учнів вітала адміністрація училища, викладачі та майстри в/н, члени Учнівського парламенту. Привітання чергувалися з виступами учасників вокально-хорового колективу, театру моди «Шарм», танцювального колективу.

Відвідання урочистого відкриття «Європейського містечка»

25 травня 2013 року у Центральному парку культури та відпочинку імені М. Горького з нагоди святкування Дня Європи відбулося урочисте відкриття «Європейського містечка». Захід відвідали співробітники та учні ДПТНЗ «ХВПУ СП».

Участь у покладанні квітів до пам'ятника Т. Г. Шевченка

Участь у заході взяли співробітники та учні ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг»: майстер в/н Лєзіна А.С., завідуюча бібліотекою Клубенко Н.В. та учні груп 3-11, 8-12.