Калейдоскоп цікавих справ

ГОТУВАТИ ПРОФЕСІОНАЛІВ - ГОТУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Мы шагали из школы дорогой прямой,
Мы шагали в профтех, как к себе домой,
Здесь трудиться научат и уменья привьют,
Азам жизни обучат и закалку дадут...»

 

            26 жовтня в нашому навчальному закладі проходив КВК «Ось – професій найкраша». Всі ми почали досить рано готуватись до цього дня: склали сценарії, до пізна затримувались на репитиціях, ставили сценки, підбирали реквізит. Гадаємо, результат виправдав наші зусилля. Виступи пройшли на ура!!! Представники від кожної групи ввійшли до складу збірних комад. Кожна команда з гордістю представляла свою професію.

            Зварювальники упевнені, що нічого немає красивішого за їх роботу, водії переконували – автомобілем керувати має кожен, а водії автокранів запевняли – без нас вам не впоратись з будівництвом!

            Дотримуючись традицій гостинності, ми запросили гостей, і вони із задоволенням прийняли наше запрошення та були членами журі:заступник директора з навчально - виховної роботи ЦПТО №2 Колесник Ірина Олександрівна та головний лікар санаторію – профілакторію «Зміна» Вісочина Лілія Олексіївна.

           

            1 грудня було проведено конкурс агітаційних бригад "За здоровий спосіб життя" серед навчальних груп у рамках конкурсу на кращу навчальну групу. Висновок агітбригад: «Хороше здоров'я - одне з головних джерел щастя і радості людини, неоціниме його багатство, яке повільне і важко накопичується, але яке можна швидко і легко розгубити».

            Заклик агітбригад:     «Накопичуйте і бережіть своє здоров'я, вчиться цьому в інших людей; займайтеся улюбленою справою, проводьте кожну хвилину життя з толком, з користю для себе і інших!»

 

            В рамках фестивалюЗірки палають в нашім Центрі21 грудня проведено конкурс :«Новорічні чудеса». Проведені заходи не тільки створили гарний настрій, але й формували високий художній смак учнів.

            Сценарій цього заходу являв собою варіації на тему казок та сучасних подій, в хитросплетіння яких потрапляє козковий Новий рік.

            Захід вимагав ретельної, попередньої підготовки учнів - це розучування ролей, підготовка читців, виконавців музичних і танцювальних номерів, виготовлення костюмів і оформлення сцени. Вагомий вклад в підготовку та проведеня заходу зробив увесь педагогічний колектив Центру.