GreenFest

8 квітня 2017 року учні ДНЗ "Харківський ПЛБТ" прийняли активну участь у фестивалі зеленої культури GreenFest. Масштабний міський захід з висадкою більше 1500 дерев, концертом, фуд-кортом  і майстер-класами. Пройшов фестиваль у парку Перемоги м-н Салтівка, мета  – вивести озеленення Харкова на новий рівень экодосуга, поєднавши його з насиченою культурною програмою для всієї родини. Наші волонтери (учні ліцею) допомагали і інструктували з висадки дерев до останнього гостя. Всі 1500 саджанців Були висаджені.

Флеш-моб

18 березня 2017 року ДНЗ "Харківський професійний ліцей будівельних технологій" у парку імені академіка Юр'єва, що знаходиться поряд з кіноцентром "Києв" провели флеш-моб, присвячений до Дня людини з синдромом Дауна. Мета цього флеш-мобу – привернути увагу суспільства до людей із синдромом Дауна та висловити їм свою толерантність і підтримку. У флеш-мобі приймали участь близько 60 чоловік. Це учні ліцею та люди, небайдужі до людей з синдромом Дауна. До заходу приєдналась волонтерська організація «Возлюби», яка в рамках флеш-мобу провела ігри та естафети для всіх учасників заходу. День пройшов на позитивній ноті та додав тепла і любові у наші серця.

Лідери учнівського самоврядування

на Всеукраїнських рекреаційних іграх серед інвалідів м.Залізний порт(Херсонської обл.) вересень 2011р

Милосердним повинен бути не тільки той, кому довелося зазнати скрути. Милосердя до ближнього, до матері, до дитини, до знайомих людей, людей похилого віку, ніколи не повинно згаснути і затьмаритися. Волонтерська діяльність впливає не тільки на свідомість, але і на відповідну сторону поведінки, формує переконаність у необхідності відкрити душу на зустріч тим, хто потребує допомоги, теплого слова, співчуття, розуміння.

Що наше життя? Це – гра, театр, низка подій та випадковостей, чорно-білий фільм, а можливо, захоплююча подорож нізвідки в нікуди?

Добре, коли на початку цього шляху є орієнтири, поставлені вітрила. Вам на допомогу дають весла та карту. А що робити тим, кому не пощастило? Їх не навчили і не було у них допомоги «на старті», недолюбили їх, і не вистачило добра та уваги на їхню долю. Саме тут на допомогу приходить волонтерський рух ліцею «ВКлад».

Кожен з нас колись був на місці волонтера, допомагав іншим, піклувався про ближнього і все це за добре слово, вдячний погляд і непомітний потиск руки. Можливо тоді ми не усвідомлювали того, що творимо добро, що комусь даємо надію і зміцнюємо віру в щирих і безкорисливих людей. Ми також не знали, що наші вчинки вже мають окреслену форму і певну назву.

Волонтером може бути будь-яка людина, що бажає присвятити свій вільний час добровільній праці, розуміє проблеми оточуючих, має бажання допомогти, також волонтер це - добра, милосердна людина, яка володіє навичками спілкування.

 

Участь лідерів учнівського самоврядування в ІV відкритому турніру з

«Брейн – рингу»

м. Чернівці в червні 2011року.

Учнівське самоврядування в ДНЗ “Харківський професійний ліцей будівельних технологій” у кінцевому результаті не просто дає учневі суму знань, умінь і навичок перебування  в колективі, а формує її компетентність, як загальну здатність, що базується на знаннях, досвіді, цінностях, здібностях набутих завдяки участі у житті ліцею. Самоврядування дає можливість прискорити вирішення актуальних проблем, допомагає у боротьбі з «БАЙДУЖІСТЮ» сучасної молоді до навчання, виховання, яка зростає в умовах економічної кризи.